opublikowano 03/03/2020 o godzinie 10:11:58, autor Żaneta Lipińska

Warsaw Motorcycle Show na żywo! [BĄDŹ Z NAMI]

Mamy oficjalną informację od organizatorów, że targi odbędą się zgodnie z harmonogramem. Jeżeli jeśli nie możecie być z nami, zapraszamy do oglądania tego wydarzenia live. Na strefie Pit Bike zamelduje się SABMARtv, które każdego dnia będzie prowadził transmisje live.

-Szykuje się największe wydarzenie motoryzacyjne tej wiosny, nie mogło i nas zabraknąć  na Warsaw Motorcycle Show- mówi Marcin Wypior z SABMARtv. - Na co dzień relacjonujemy żużel i zawody motorsportowe, ale cieszę się, że sezon motocyklowy rozpoczniemy na wydarzeniu targowym. To miejsce gdzie będzie mnóstwo premier i nowości i właśnie od tego zaczniemy nasze transmisje. Już w piątek prosto ze strefy pit bike będziemy relacjonować premiery trzech marek: YCF, MRF i Kayo.

Piątkowy live rozpocznie się o 14:30, będzie skupiony na nowych modelach marek pit bike. Jeżeli więc chcecie być na bieżąco w świecie minimotocykli koniecznie musicie być z nami. To również świetna okazja dla osób, które planują zmianę lub zakup pit bike w tym sezonie. Dowiecie się wszystkiego o nowych modelach.

W targowy weekend wejścia na żywo zostały zaplanowane dokładnie w samo południe. W sobotę o 12:00 rozpocznie się transmisja prosto ze strefy pit bike. Głównym wydarzeniem tego wejścia będzie podpisanie umowy na nowy sezon z Motowizją oraz rozmowy z partnerami medialnymi dyscypliny. Będziemy też informować o bieżącej sytuacji na hali Ptak Expo.

Niedziela również o 12:00, a że właśnie wtedy wypada Dzień Kobiet nie może zabraknąć płci pięknej w roli głównej. Jeżeli chcecie zobaczyć co słychać u Dzikuski, Dominiki 333 Orlik, Joanny Mileller, Katanki & Matanki oraz najmłodszych pit girls, koniecznie musicie włączyć komputery tuż przed 12:00! Ale to nie wszystko, przeniesiemy się również na scenę główną i pokażemy pokaz mody motocyklowej dla Pań!

Do zobaczenia w Nadzarzynie 6-8 marca 2020 na Strefie Pit Bike, codziennie w godz. 10:00- 18:00 oraz na relacjach live! 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

Warsztat • Łozyska głowki ramy , sztycy
Panowie mam problem bo nie wiem jakie mam dobrać łożyska i oraz bieżnie główki ramy , sztyca ma fi22 mm , rama chyba od Loncin , koła 14" i 12" , może ktoś ma taką sztyce...

YouTube

Facebook