opublikowano 07/02/2018 o godzinie 21:07:36, autor Olga

W weekend się dzieje!
Macie już plany na niedzielę? Szykuje się prawdziwie zajechany weekend, dlatego już teraz sprawdźcie, gdzie warto się wybrać!

1. Trening supermoto w ChojnicachW niedziele 11 lutego, na torze kartingowym Canpol Etreme, w godzinach 9.00-12.00 odbędzie się trening pit bike! (Jazdy dzieci zaplanowano w godzinach 8.00 -9.00).


Koszt treningu dla osób z własnym pitem uzależniony jest od ilości uczestników wydarzenia:
60 zł - 6 osób,
50zł - 7-9 osób,
40zł - 10 i więcej.

Na miejscu nastąpi podział na grupy w zależności od ilości zawodników i stopnia zaawansowania. Dla osób nie posiadających własnego pit bike -a będzie możliwość wynajęcia motocykla.
Cena wynajmu to 240 zł za przygotowany do jazdy motocykl - w cenie zawarta jest opłata za tor, paliwo. Każda osoba, która chce wziąć udział w treningu również na własnym pit bike`u proszona jest o przesłanie wiadomości na skrzynkę strony: Motokarton z imieniem i nazwiskiem oraz numerem pesel. Osoby niezgłoszone mogą zostać niedopuszczone do treningu. Organizatorzy kierują prośbę do wszystkich zawodników o zamontowanie zbiorniczków przelewowych do odmy i gaźnika.

W razie pytań, bądź chęci rezerwacji można kontaktować się, poprzez stronę: Motokarton. Ilość motocykli ograniczona!

2. Testy YCF w BytomiuTesty w Bytomiu to dobra okazja, by spróbować pit bike’ów marki YCF. Będą to pierwsze testy YCF na Górnym Śląsku!


Jazdy odbędą się na torze kartingowym S-kart, od godziny 11. Udział w testach jest bezpłatny. Osoby chcące wziąć udział w testach muszą dokonać zgłoszenia w dyskusji do wydarzenia na Facebooku, podając swoje imię, wiek, grupę, w której chcą wziąć udział (A/B/C), model motocykla do testów. Zaproszenie na testy skierowane jest przede wszystkim do motocyklistów. Organizatorzy proszą o zabranie własnych kasków, strojów, ochraniaczy. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką opiekuna prawnego. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do okazania dowodu osobistego!

Testy zostaną podzielone na 3 sesje:
GRUPA A: godz. 11 - 12
GRUPA B: godz. 12 - 13
GRUPA C: godz. 13 - 14

Dostępne będą następujące modele:
YCF 50A (dzieci od lat 4 - 8 )
YCF 50E (dzieci od lat 4 - 8 )
YCF 88SE (dzieci od lat 9 - 12)
YCF SM F125S (od 13 lat)
YCF SM 150 PL (od 14 lat z doświadczeniem)

3. Pit Bike Speedway Grand Prix
11 lutego na Stadionie Żużlowym Wybrzeża Gdańsk, w godzinach 12:00-15:00 odbędzie się Pit Bike Speedway Grand Prix. Z pewnością będzie to wyjątkowe wydarzenia dla wszystkich fanów pit bike! Zawodnicy z całej Polski będą mogli sprawdzić się na mini torze Wybrzeża Gdańsk w formie turnieju żużlowego Speedway Grand Prix. Wstęp bezpłatny!

4. Trening PitBike na torze Kartingowym Daytona

11 lutego odbędzie się też trening pit bike na torze kartingowym Daytona w Tarnowie. Jazdy zaplanowane są w godzinach od 8-11. Osoby, które wezmą udział proszone są o kliknięcie „wezmę udział” w wydarzeniu na Facebooku. Musi być minimum 10 pitów, żeby trening się odbył. Jeśli przyjeżdżasz ze swoim pitem koszt treningu to 40 zł. Istnieje możliwość wypożyczenia pita. Cena za wypożyczenie Pita 140 zł za godzinę lub 340 zł za trzy godziny (w cenie wypożyczenia jest ujęta cena za tor oraz paliwo). Do wypożyczenia będą dostępne modele:
MRF RCZ 140 - Zarezerwowany
MRF 140 RC
MRF 140 HQ
MRF TTR 140
MRF TTR e-start 120
MRF 80 mini
Osoby niepełnoletnie obowiązkowo muszą przyjść z rodzicem lub opiekunem prawnym.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook