opublikowano 18/11/2019 o godzinie 13:09:59, autor Żaneta Lipińska

W sobotę jazdy i wypożyczalnia w Chojnicach (+ GOŚĆ SPECJALNY!)

Zimowy sezon na halach rozkęca się na dobre. Jeżeli jeszcze nie znaleźliście okazji do tego, by wybrać się na halę, postaramy się Was przekonać. A mamy w rękach dobre argumenty!

Ten najważniejszy to bezpłatna możliwość przetestowania pit bike'ów od YCF Polska. Do dyspozycji uczestników sobotniego track day'a będą modele 150 KLX Pilot i Start oraz pięciobiegowa Daytona YCF 190cc. Polecame przez zawodników modele będą do dyspozycji zarówno dla osób, które tego dnia przyjadą na trening z własnym pit bike'ami, jak i dla tych którzy będą korzystać z wypożyczalni. Do tego wszystkiego niespodzianka! Do waszej dysypozcyji będzie gość specjalny, który podpowie Wam, poradzi, posłuży cennymi wskazówkami. Jaki? To niech zostanie naszą słodką tajemnicą!
Drugą niespodziankę uczestnikom treningów zafunduje PitBike.pl - będzie to nowość ze stajni MRF, którą będzie można zobaczyć po raz pierwszy na żywo... a szykuje się niezła rewolucja!

Trening organizowany przez Karton Racing na Canpol Extreme w Chojnicach na ul. Bytowskiej (koło marketu Lidl) zostanie podzielony na dwie grupy, maksymalnie po 9 osób, sesje trwają 12 minut. Od 8:00 do 11:00 grupa z własnymi pit bike'ami, od 11:00-14:00 odbędzie się wypożyczalnia, po wcześniejszej rezerwacji i ustaleniu wizyty z organizatorem. Miminalna pojemność dostępnych motocykli to 120 cc.

Udział dla osób z własnymi pit bike'ami to 50 zł, wypożyczenie to 270 zł, w cenie jest paliwo i opłata za tor. Obowiąkowe są db killery zbironiczni przelewowe.

Zapisy tu: ZAPISZ SIĘ 23 LISTOPADA CHOJNICE 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook