opublikowano 05/01/2020 o godzinie 13:38:37, autor Żaneta Lipińska

W najbliższy wtorek darmowy trening na PUK Arenie w Lipnie

Trening testowy na dobrze znanym w całym kraju obiekcie off-roadowym odbędzie się w najbliższy wtorek. Zapraszamy wszystkich posiadaczy pit bike.

Macie dość zimowego przestoju? Czas na świetną zabawę na krytej hali. Obiekt znajdujący się w Lipnie, zyskał już renomę i uznanie zawodników motocrossowych, teraz swoje drzwi otwiera również dla wszystkich fanów pit bike. - To bardzo dobry tor, idealny na zimowe, techniczne treningi- mówi trener, Karol Kruszyński. -Mam nadzieję, że równie dobrze sprawdzi się w konfrontacji z minimotocyklami. Żeby spróbować zimowego szaleństwa na dwóch kołach, wystarczy posiadać swój motocykl, tradycyjnie marek dwóch promotorów tej dyscypliny: MRF lub YCF.

Karol Kruszyński, utytułowany zawodnik motocrossu podczas pierwszego treningu będzie wraz z uczestnikami testował hale. Jeżeli okaże się, że obiekt sprawdza się dla pit bike, takie treningi będą odbywały się cyklicznie. I na koniec niespodzianka dla wszystkich miłośników jazdy off-road. Pierwsza edycja jest bezpłatna! Wystarczy stawić się na miejscu ze swoim pit bike we wtorek 7 stycznia. Jazdy odbędą się w godzinach 18:00-21:00 Do zobaczenia!

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook