opublikowano 09/01/2020 o godzinie 18:03:35, autor Żaneta Lipińska

W Gdańsku tor przejmują kobiety. Zapraszamy na Girls Pit Bike Track Day

Znacie ekipę Pit Bike Gdańsk? Nie! Czas poznać: Sylwester, Kryspin i Ania. No to już wiecie, kto jest sprawcą całego zamieszania. Właśnie ona... zaprosiła na tor, koleżanki! Tak- Was też! Nie wypada odmówić.

Indoorkarting Gdańsk to nowe miejsce na pit bike-owej mapie. Potrenujecie tam zimą standardowo, ale rówież podczas imprez tematycznych. To, że w świecie pit bike wszystko jest możliwe to już wiecie, czemu by więc Dzień Kobiet nie miał odbywać się w lutym?

-W Gdańsku powstała nowa miejscówka w której organizujemy treningi pit bike Jazdy cieszą się coraz większą popularnością, jednak głównie wśród mężczyzn. Chcielibyśmy to zmienić i stąd pomysł na track day dedykowany tylko dla kobiet- mówi Anna Gawrysiak z Pit Bike Gdańsk. -Mamy nadzieję że w ten sposób wiele dziewczyn odważy się spróbować czegoś nowego i że imprezy Girls Pit Bike Track Day na stałe zagoszczą w naszym kalendarzu. Doświadczenie zdobyte na pit bikach przyniesie wiele korzyści w jeździe na motocyklach drogowych. Dzięki treningom na hali nie będziemy mieć kilkumiesięcznej przerwy w prowadzeniu motocykla. To pozwoli nam  czuć się bardziej pewnie i komfortowo. Jednak przede wszystkim treningi u nas to świetna zabawa na zimowe dni. Istnieje pewne ryzyko o którym muszę wspomnieć. Już po jednym treningu może wam się tak spodobać że postanowicie kupić własnego pit bike’a! Tak właśnie było z nami. Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że do zobaczenie już 2 lutego na Girls Pit Bike Track Day. 

Kto może wziąć udział w wydarzeniu? Niezależnie czy macie doświadczenie na minimotocyklach czy nie, śmiało wpadajcie. Można to spotkanie potraktować, jako fajny techniczny trening, lub po prostu jako świetną zabawę i spotkanie towarzyskie.

Wypożycz i baw się 

Na trening można przyjechać z własnym sprzętem, ale mamy też dobrą wiadomość dla tych osób, które nie posiadają minimotoyckla na własność. Istnieje możliwość wypożyczenia w pełni przygotowanych do jazdy pit bike MRF 120. Treningi cykliczne w Gdańsku organizowane są w środy w godz 19:00-22:00 oraz soboty/niedziele w godz. 8:00-12:00.
Indoorkarting Gdańsk adres: aleja Zwycięstwa 14 80-219 Gdańsk

Kontakt z Pit Bike Gdańsk
pitbikegdansk@op.pl
Sylwester 513622272
Kryspin 510089534
Ania 695564670


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook