opublikowano 13/05/2018 o godzinie 11:39:41, autor Olga Taraszka

W drużynie siła! Poznajcie Roszak Racing

Nie od dziś wiadomo, że pasja smakuje lepiej, gdy się ją dzieli. Wobec tego przedstawiamy Wam Roszak Racing – team, z którym spotkamy się 19 maja w Bydgoszczy!

W skład Roszak Racing wchodzą : Adam Budziaszek (sprawca całego zamieszania) , Michał Budziaszek (stock 150) , Sebastian Stach (Superpit) , Paweł Job (pomoc pod względem mechanicznym). Ich głównym miejscem treningowym w trakcie sezonu jest, zarówno krakowski Motopark, jak i tor gokartowy SKW Racing Park. Jak przekonują - wszystko zaczęło się od wspólnych, wieczornych treningów na wspomniamym SKW Racing Park. Z czasem Adam Budziaszek wyszedł z inicjatywą, by wystartować pełnym cyklu Pucharu Polski Pit Bike SM. -Jesteśmy w gazie i sezon rozpoczęliśmy 5 maja w Gorlitz, rywalizując w Pucharze Niemiec Simson GP – opowiadają członkowie drużyny. -Sebastian Stach uzyskał tam 2 miejsce, w klasie Pit bike Senior, natomiast Michał Budziaszek, uplasował się na 3 miejscu, w klasie pit bike junior. Mamy bojowe nastawienie i ciągle się rozwijamy, wyznaczamy sobie najwyższe cele i dajemy z siebie 100%, niezależnie od tego, czy jest to trening, czy wyścig. Pozdrawiamy i do zobaczenia w Bydgoszczy na 1 rundzie Pucharu Polski!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook