opublikowano 08/11/2018 o godzinie 11:04:36, autor Żaneta Lipińska

Ulubieniec publiczności poszukiwany! [WIELKA GALA PIT BIKE 2018]

Czas wybrać waszego ulubieńca! Spośród wszystkich zawodników dyscypliny pit bike, szukamy tego jednego.

To wyróżnienie nie za wyniki sportowe, a to co dzieje się w kulisach motorsportu. Dla waszej koleżanki lub kolegi, dla osoby która jest dla was wzorem i kompanem. To może być ktoś, na kogo można liczyć w każdej sytuacji lub ktoś kto dał wam kopa do działania, zainspirował bądź mobilizował cały sezon. To może być usuba za którą trzymaliście kciuki w zmaganiach na torze, ktoś kto dostarczał kibicom pozytywnych emocji, kogo osiągnięcia śledziło się z przyjemnością.
To kategoria, którą oddajemy w wasze ręce!

Zasady plebiscytu
Plebiscyt na “Ulubieńca Publiczności” będzie rozegrany dwuetapowo. Pierwszy etap to sonda, która zostanie przeprowadzona na naszym facebooku. Tam możecie dodawać swoje typy. Pierwsza dwunastka przejdzie do kolejnego etapu w którym, każdy będzie mógł oddać głos. Głosowanie w drugim etapie zakończy się 5 grudnia, a 7 grudnia podczas Wielkiej Gali Pit Bike 2018 wasz ulubieniec otrzyma statuetkę. Przypomnijmy, że w zeszłym roku powędrowała ona do Mateusza Affelta.

Ulubieniec Publiczności to tradycyjnie jedna z dwóch kategorii, które oddajemy w ręce publiczności. Druga to wydarzenie roku, zabawa związana z tym zagadnieniem wystartuje w przyszłym tygodniu.

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook