opublikowano 14/11/2019 o godzinie 21:25:47, autor Olga Taraszka

Ulubieniec Publiczności 2019: STANISŁAW BRYŁA #20STANISŁAW BRYŁA #20


WIEK: 8 lat
NARODZINY PASJI DO PIT BIKE: 2018 rok
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Poznań
PIT BIKE: MRF RUNNER 90Swoją przygodę z motocyklami rozpocząłem, gdy miałem 5 lat. Wtedy to od Mikołaja dostałem swój pierwszy motocykl. Już tego samego dnia, czyli w wigilię nie dałem spać sąsiadom. I ku zdziwieniu domowników w szybkim tempie opanowałem wszystkie zasady bezpiecznej jazdy. Okoliczna żwirownia, pobliskie lasy i pola to fantastyczne miejsce do rozwijania swoich umiejętności. Nie sięgałem do ziemi, ale widzialem na you tubie film, jak dzieci jeżdżą na dużych krosach. Tata strasznie się bał, bo tam były biegi i sprzęgło. Zdziwił się, jak nauka zajęła mi niecałe 5 minut. Kolejnym etapem był wyjazd na tor kartingowy w Chojnicach, ja razem z chłopakami z Glażewa i Motokartonem pierwszy raz wsiadłem na 120, na torze kartingowym. Oczywiście zacząłem w grupie początkujących. Nieźle się chłopaki zdziwili. Taki to mały knypek odjeżdżał dużych dorosłych motocyklistów i to nawet takich którzy już się ścigają. Tam poznałem Milana Olka Bruno i innych zawodników pitbike. Wtedy też tata postanowił kupić mini 80. Ponieważ dowiedział się że od nowego roku ośmiolatki będą mogły się ścigać na Pitach. Zrobił mi niezłą niespodziankę. Rozpoczęły się przygotowania do pierwszego sezonu wyścigowego w 2019 roku. I gdy w lutym 2019 roku skończyłem wymagany wiek zostałem przez rodziców zarejestrowany jako zawodnik. Nie potrafilem jeszcze dobrze czytać, ale z pomocą rodziców i innych zawodników zdalem licencje. Swoją pierwszą przygodę z wyścigiem miałem na Awixe w Toruniu. Było to pierwsze starcie na asfalcie w 2019 roku.  Mój idol to jeżdżący z tym samym numerem co ja - 20 El Diablo, czyli Rocky of the year 2019 najmłodszy w Moto GP ale jak fantastycznie jeżdżący Quartararro.Żeby zagłosować  na  Stanisława, należy wysłać SMS, pod numer 71480, w treści wpisując am ulubieniec 4. Koszt SMS-a to 1,00zł + 23% VAT (1,23 zł brutto). Koniec głosowania nastąpi 4 grudnia.  

Regulamin plebiscytu: https://pitbike24.pl/n/regulaminplebiscytu-ulubieniecpublicznosci-2019?fbclid=IwAR37A8kbNR9N9wYgBQOjUI_zVi0TdwUxgf_D6NbNwdXwTFpMbHGidh0k3PE

Zwycięzca otrzyma statuetkę, podczas Wielkiej Gali Pit Bike, która obędzie się już 7 grudnia. 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook