opublikowano 12/11/2019 o godzinie 09:10:08, autor Olga Taraszka

Ulubieniec Publiczności 2019: PAULINA ADAMSKA #103


 


PAULINA ADAMSKA #103


Data urodzenia: 23 stycznia 2003
Narodziny pasji do pit bike: 2017 rok
Miejsce zamieszkania: Michałowice, pod Krakowem
Pit Bike: YCF 150


Moja przygoda z pit bike zaczęła się w listopadzie 2017 roku. To wtedy ruszyła szkółka Moniki Jaworskiej Katanka Young Team. Po krótkim przygotowaniu na SKW Racing Park rozpoczęłam moją przygodę na dużych torach. Od 2018 roku startuje w Pucharze Polski Pit bike. Za co kocham te małe motocykle? Właśnie za to, że są małe, lekkie, zwinne i można na nich nauczyć się różnych technik nie ograniczając się do tylko jednego stylu jazdy. Aktualnie jeżdżę na YCF 150 jestem mega zadowolona. Każdy trening, zawody to spotkanie z super ludźmi, nowe znajomości, nowe wyzwania i adrenalina. Obecnie z moją nową grupą chcemy szkolić się, być coraz lepszymi dlatego trenujemy, pod okiem różnych trenerów, poznając nowe techniki, umiejętności oraz poszerzamy nasze znajomości w świecie motocykli. Trenujemy teraz dwa razy w tygodniu, na różnych obiektach, żeby móc poradzić sobie na każdym torze i w każdej sytuacji. Sezon zimowy to w 80% treningi na SKW Racing Park. W sezonie 2019 stałam dwa razy na pudle i jestem pewna, że rok 2020 przyniesie nowe wrażenia i mam nadzieję, że jeszcze lepsze wyniki. Moja grupa zarówno dzieciaki, jak i rodzice razem z moim bratem są dla mnie mega wsparciem i tworzymy wspólnie jedną wielką pitbikową rodzinę.


Żeby zagłosować  na  Paulinę, należy wysłać SMS, pod numer 71480, w treści wpisując am ulubieniec 1
Koszt SMS-a to 1,00zł + 23% VAT (1,23 zł brutto). Koniec głosowania nastąpi 4 grudnia. 

Regulamin plebiscytu: https://pitbike24.pl/n/regulaminplebiscytu-ulubieniecpublicznosci-2019?fbclid=IwAR37A8kbNR9N9wYgBQOjUI_zVi0TdwUxgf_D6NbNwdXwTFpMbHGidh0k3PE

Zwycięzca otrzyma statuetkę, podczas Wielkiej Gali Pit Bike, która obędzie się już 7 grudnia. 
Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook