opublikowano 17/11/2019 o godzinie 22:46:40, autor Olga Taraszka

Ulubieniec Publiczności 2019: JULIA JANTARSKA #112JULIA JANTARSKA #112 


WIEK: 7 lat
NARODZNY PASJI DO PIT BIKE: 2018 rok


Atmosfera na rundach jest super, poznałam fajnych kolegów i koleżanki, razem spędzamy czas na torze i w przerwach miedzy jazdami. W przyszłym sezonie, kiedy już zdobędę licencję, chciałabym również startować na Pit Bike'ach w Głażewie w wersji off road. Na co dzień trenuję mx/enduro na moim KTM-ie, ta dyscyplina jest dla mnie równie ważna i chcę się doskonalić w jeździe na asfalcie i poza nim! Ten sezon był moim pierwszym na PitBike'u, zaczęłam jeżdżąc powolutku, a w ciągu kilku miesięcy, dzięki olbrzymiej pracy moich trenerek- Moniki Jaworskiej i Magdy Stankiewicz z Katanka Young Team z Krakowa, bardzo się poprawiłam technicznie i teraz już schodzę na kolano bez problemu i tylko na kolanie chcę jeździć! Bardzo się z tego cieszę nie tylko dlatego, że to ekstra uczucie, ale też dlatego, że jestem najmłodszą dziewczynką, która umie jeździć "na kolanie".


Żeby zagłosować na Julię. należy wysłać SMS, pod numer 71480, w treści wpisując am ulubieniec 7. Koszt SMS-a to 1,00zł + 23% VAT (1,23 zł brutto). Koniec głosowania nastąpi 4 grudnia.  

Regulamin plebiscytuhttps://pitbike24.pl/n/regulaminplebiscytu-ulubieniecpublicznosci-2019?fbclid=IwAR37A8kbNR9N9wYgBQOjUI_zVi0TdwUxgf_D6NbNwdXwTFpMbHGidh0k3PE

Zwycięzca otrzyma statuetkę, podczas Wielkiej Gali Pit Bike, która obędzie się już 7 grudnia. 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook