opublikowano 16/11/2019 o godzinie 11:45:13, autor Olga Taraszka

Ulubieniec Publiczności 2019: HUBERT GRABOWSKI #270HUBERT GRABOWSKI #270 


WIEK: 9 lat
NARODZINY PASJI DO PIT BIKE: 2017 rok
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Kraków
PIT BIKE: YCF 88Wszyscy do mnie mówią ŁOBUZ. Moja przygoda z motocyklami zaczęła się 4 lata temu, dzięki mojemu przyrodniemu bratu Aleksandrowi i jego tacie Pawle, którzy jeździli na motocyklach cross. W niedługim czasie dostałem swój pierwszy wymarzony motocykl ktm sx50. Mógłbym jeździć cały czas, nie istnieje dla mnie komputer i gry i nic innego ......odliczałem, wtedy czas do każdego weekendu lub wolnego od szkoły abyśmy mogli razem jeździć i żeby tylko iść na motocykle do lasu. Przygoda z pit bike rozpoczęła się dwa lata temu, kiedy w Krakowie powstała szkółka Moniki Jaworskiej i Magdy Stankiewicz Katanka Young Team. Pierwszy sezon brałem udział w jazdach pokazowych na mrf, a teraz już z licencją jeżdzę w kategorii STOCK 90, na YCF 88 .

Moje drogi z KYT rozeszły się teraz i z nowym zespołem Friends Team przygotowujemy się ostro do sezonu 2020r., pod okiem różnych trenerów, na wielu obiektach poprawiając technikę. Postawiłem sobie cele i dążę do tego, aby pudło w przyszłym sezonie było moje!


Żeby zagłosować  na  Huberta, należy wysłać SMS, pod numer 71480, w treści wpisując am ulubieniec 5. Koszt SMS-a to 1,00zł + 23% VAT (1,23 zł brutto). Koniec głosowania nastąpi 4 grudnia.  

Regulamin plebiscytu: https://pitbike24.pl/n/regulaminplebiscytu-ulubieniecpublicznosci-2019?fbclid=IwAR37A8kbNR9N9wYgBQOjUI_zVi0TdwUxgf_D6NbNwdXwTFpMbHGidh0k3PE

Zwycięzca otrzyma statuetkę, podczas Wielkiej Gali Pit Bike, która obędzie się już 7 grudnia. 


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook