opublikowano 23/11/2019 o godzinie 22:47:38, autor Olga Taraszka

Ulubieniec Publiczności 2019: ANTOSIA ROGALSKA #110ANTONINA ROGALSKA #110 
 


WIEK: 9 lat
NARODZINY PASJI DO PIT BIKE: 2017 rok
PIT BIKE: YCF


Na pit bike jeżdżę od dwóch lat, a zdecydowałam się wziąć udział w zawodach, bo spodobała mi się jazda na asfalcie i zdecydowanie tego nie żałuję. Na zawodach jest naprawdę fajna atmosfera. Zawsze na zawody jedzie za mną tata, czasem brat Maks, a mama z młodszym bratem ogląda zawody w domu. Najczęściej trenuję na torze kartingowym w Toruniu i jeżdżę tam raz w tygodniu. Staram się ogólnie aktywnie spędzać czas, żeby dobrze przygotować się do zawodów.Żeby zagłosować na Antosię, należy wysłać SMS, pod numer 71480, w treści wpisując am ulubieniec 11. Koszt SMS-a to 1,00zł + 23% VAT (1,23 zł brutto). Koniec głosowania nastąpi 4 grudnia.  

Regulamin plebiscytu: https://pitbike24.pl/n/regulaminplebiscytu-ulubieniecpublicznosci-2019?fbclid=IwAR37A8kbNR9N9wYgBQOjUI_zVi0TdwUxgf_D6NbNwdXwTFpMbHGidh0k3PE

Zwycięzca otrzyma statuetkę, podczas Wielkiej Gali Pit Bike, która obędzie się już 7 grudnia. 


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook