opublikowano 09/09/2018 o godzinie 16:40:58, autor Olga Taraszka

Trwają zgłoszenia na finałową rundę Pucharu Polski Pit Bike SM!

To już ostatnia prosta sezonu 2018! Przed nami wisienka na torcie – finałowa runda Pucharu Polski Pit Bike SM! Zgłoś swój udział i bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia!Rywalizacja odbywa się w sześciu klasach: Stock 90(dzieci od 8 roku życia), Stock 125, Stock 150 Junior, Pit Ladies, Stock 150 Pro i Super Pit. Finał rywalizacji na asfalcie odbędzie się na Awix Arenie w Toruniu już 30 września.

Żeby wziąć udział w zawodach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy - Formularz

Informujemy, także że w trakcie zawodów udział w jazdach pokazowych dzieci i młodzieży do lat 16 wynosić będzie 50 zł, a powyżej 16 lat 100zł. (W czasie zawodów odbędą się min. 4 sesje dla każdej grupy wiekowej). 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook