opublikowano 24/01/2019 o godzinie 08:08:08, autor Olga Taraszka

Trwają ferie na YCF Arena!

Przypominamy, że trwa kolejny tydzień ferii na hali YCF Arena! Postaw na akytywny wypoczynek i solidny trening. Doskonała zabawa dla całej rodziny gwarantowana!


fot. Fotografia Walerczuk

W drugim tygodniu ferii hala jest czynna jeszcze w piątek, sobotę i niedzielę. W piątek w godzinach od 17-20:00, sobotę 11-14:00, a niedzielę 11-17:00. Przypomnijmy, że YCF Arena to pierwsza kryta hala off-road w Polsce, stworzona z myślą o motocyklach typu pit bike. Jest to doskonały obiekt, zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Warto już teraz postawić na trening i sprawdzić się, przed najbliższym sezonem. Dla chętnych istnieje możliwość rezerwacji sprzętu. Zainteresowani proszeni są o kontakt, pod numerem: 693 058 132.

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook