opublikowano 07/01/2019 o godzinie 11:29:31, autor Olga Taraszka

Trenuj zimą na hali YCF Arena!


Sezon zimowy to dobra okazja, żeby doskonalić swoje umiejętności na krytym torze. YCF Arena to pierwsza hala off-road, która stworzona z myślą o małych motocyklach. Nie czekaj z noworocznymi postanowieniami do wiosny, wsiadaj na pit bike już dziś!
Hala czynna jest w środy i niedziele. W tygodniu, w godzinach 16-19:00, a w weekendy 11-17:00. Przypominamy, że YCF Arena w Bielczynach to pierwsza taka kryta hala off-road w Polsce, która stworzona została z myślą o motocyklach typu pit bike. Zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści z pewnością będą usatysfakcjonowani z jakości tego obiektu. Halę przetestowali już między innymi: wicemistrz świata na żużlu Patryk Dudek Duzers Team, mistrz Polski i Europy w wyścigach motocyklowych Marek Szkopek Micro #33, zdobywca Pucharu Polski i Europy 300 cc Daniel Blin #222, mistrz Polski na żużlu Szymon Woźniak Racing, żużlowcy Falubaz Zielona Góra: Kacper Gomólski i Zengi Racing - Grzegorz Zengota #29.

Cennik:
30 zł – wjazd jednorazowy
100 zł – karnet pięciu wjazdów

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook