opublikowano 19/09/2018 o godzinie 09:37:28, autor Olga Taraszka

Trenuj z Akademią Pit Bike i przygotuj się na Finał Pucharu Polski Pit Bike SM!

Już w następnym tygodniu odbędzie się Finał Pucharu Polski Pit Bike SM! To ostatni moment, by poprawić swoją technikę jazdy i wybrać się na intensywny trening. Z pomocą przychodzi Akademia Pit Bike, która organizuje swoje spotknia, co środę, w Lisewie (koło Torunia)!Akademia Pit Bike to możliwość spotkania z doświadczonymi instruktorami, którzy uczą nie tylko szybkiej, ale i bezpiecznej jazdy. Zajęcia skierowane są, zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych i odbywają się w Lisewie (koło Torunia). Nad właściwym przebiegiem treningu za każdym razem czuwa Marek Szkopek - aktualny mistrz Polski i Europy w wyścigach motocyklowych klasy supersport oraz Tomasz Grabowski, instruktor Speed Day. Jazdy odbywają się w godzinach 17:00-20. Warto zajrzeć do Lisewa, tym bardziej że już w tym miesiącu odbędzie się piąta odsłona zmagań na asfalcie! Finałowa runda Pucharu Polski Pit Bike SM już 30 września w Toruniu!

Koszt udziału w treningu:
Członkowie MX Otopit Toruń do 21 lat - bezpłatnie (powyżej 21 lat - 50 zł)
Dzieci i młodzież z gminy Lisewo (z własnym sprzętem) do 16 lat bezpłatnie (powyżej 16 lat - 50 zł)
Pozostali uczestnicy: 50 zł/ trening

Wynajęcie pit bike na trening:
Dzieci i młodzież z gminy Lisewo 60 zł/ godzina
Pozostali 100 zł/ godzina
Godzina treningu z instruktorem sportów motorowych to dwie sesje jazdy każda po 15 min i dwie sesje teoretyczne z indywidualnymi wskazówkami od trenera.

Każdorazowo podczas wydarzenia odbywają się, także darmowe jazdy próbne dla dzieci i młodzieży!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook