opublikowano 01/11/2018 o godzinie 09:45:31, autor Olga Taraszka

Trenuj do następnego sezonu SM na torze w Chojnicach!

Sezon pit bike trwa cały rok! Choć nie tak dawno zakończyliśmy rywalizację w ramach Pucharu Polski Pit Bike SM, to już teraz warto zacząć trenować do następnych startów. Okazja do wspólnej jazdy będzie już w najbliższą niedzielę, na torze Canpol Extreme Chojnice. 

Trening zaplanowany jest w godzinach 9.00-12.00. Odbywa się on w sesjach 10-minutowych. Uczestnicy podzieleni zostaną na 3 grupy, do 10 uczestników. Istnieje możliwość wynajęcia motocyklu. Cena wynajmu to 250 zł za przygotowany do jazdy motocykl - w cenie zawarta jest opłata za tor, paliwo. W przypadku uszkodzeń uczestnik pokrywa koszty naprawy motocykla.

Jeśli zostanie zgłoszonych minimum trzech juniorów, utworzona zostanie osobna grupa dla dzieci (klasa stock 90). Trening dla dzieci rozpocznie się od godziny 8.00.

KAŻDA OSOBA, KTÓRA CHCE WZIĄĆ UDZIAŁ W TRENINGU RÓWNIEŻ NA WŁASNYM PIT BIKE-U PROSZONA JEST O PRZESŁANIE WIADOMOŚCI NA SKRZYNKĘ STRONY: Motokarton, ABY ZOSTAĆ ZAPISANYM NA LISTĘ UCZESTNIKÓW.

W PRZYPADKU OSIĄGNIĘCIA MAKSYMALNEJ LICZBY UCZESTNIKÓW OSOBY NIE ZGŁOSZONE MOGĄ ZOSTAĆ NIE DOPUSZCZONE DO TRENINGU! 

W razie pytań, bądź chęci rezerwacji pit bike-a, można kontaktować się za pośrednictwem strony Motokarton. Ilość motocykli ograniczona!

PROŚBA DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW O ZAMONTOWANIE ZBIORNICZKÓW PRZELEWOWYCH DO ODMY I GAŹNIKA.

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook