opublikowano 02/02/2020 o godzinie 10:52:25, autor Olga Taraszka

Treningi do sezonu 2020 w pełni. Katanka Young Team nie zwalnia tempa.
Grupa Katanka Young Team w zeszłym sezonie w bardzo licznym gronie zaprezentowała się, podczas Pucharu Polski Pit Bike SM. W tym roku nie zwalniają tempa i już teraz przygotowują się do najbliższych startów.Trenują na dwóch halowych obiektach - SKW Racing Park i WRT Karting. Do sezonu 2020 przygotowują się już od października. W ekipie Katanka Young Team wiele się dzieje, w międzyczasie odbył się też nowy nabór do zespołu.

-Dzieciaki z nowej grupy również trenują systematycznie w każdą sobotę i już mamy oko na kilkoro z nich, względem uczestnictwa w zawodach – opowiada Monika Jaworska, trenerka Katanka Young Team. -Nie wiemy jednak jeszcze, ilu z nich dołączy do zespołu w sezonie 2020. Po ostatniej rundzie w Pucharze Polski Pit Bike SM 2019 zmniejszyliśmy zespół. Z poprzedniego sezonu zostało 6 zawodników, w tym roku stawiamy na jakość, nie na ilość – dodaje.Członkowie zespołu Katanka Young Team trenują nawet trzy razy w tygodniu. Wszystko po to, by w nowy sezon rozpocząć mocną formą.

-Dzięki uprzejmości toru w Skawinie treningi halowe się nam nie nudzą – podkreśla Monika Jaworska. -Wychodząc na przeciw naszym potrzebom zawsze możemy liczyć na zmianę nitki i dostosowanie toru do przeróżnych ćwiczeń, ostatnio np. mogliśmy całkowicie zmienić układ toru, a na środku hali zrobić dużo miejsca na kółeczka. Za co bardzo dziękujemy. Dzieci były zachwycone tą firmą treningu halowego i nie muszą czekać na lepszą pogodę,, aby z tego typu ćwiczeniami jechać na plac – dodaje.

Oprócz treningów halowych już wkrótce część zespołu poleci na treningi do Hiszpanii.

-Wierzymy, że nasi zawodnicy będą dobrze przygotowani na nadchodzący wielkimi krokami Puchar Polski Pit Bike SM 2020 – przekonuje Monika. -Widzimy się już niebawem na targach motocyklowych w Warszawie, do zobaczenia.


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

Warsztat • Łozyska głowki ramy , sztycy
Panowie mam problem bo nie wiem jakie mam dobrać łożyska i oraz bieżnie główki ramy , sztyca ma fi22 mm , rama chyba od Loncin , koła 14" i 12" , może ktoś ma taką sztyce...

YouTube

Facebook