opublikowano 19/02/2019 o godzinie 20:18:21, autor Olga Taraszka

Trening Pit Bike z 3MM Racing Academy
Kochasz dwa kółka i brakuje Ci już asfaltu? Już 16 marca, na torze Canpol Extreme Chojnice odbędzie się trening Pit Bike organizowany, przez 3MM Racing Academy. Mile widziani są zarówno dorośli, jak i dzeci. I runda Pucharu Polski Pit Bike SM 2019 coraz bliżej, dlatego warto już teraz zadbać o formę!


Uczestnicy treningu zostaną podzieleni na dwie grupy, a jazdy odbywać się będą w sesjach 12 minutowych. Na miejscu każdy otrzyma zatankowany i przygotowany do jazdy motocykl. Należy jedynie zabrać ze sobą strój motocyklowy i kask. Trening trwa 4 godziny, od 11-15:00. W razie uszkodzenia pit bike`a uczestnik pokrywa koszty uszkodzonych części.

Cena treningu:
👉 290zł na motocyklach 3MM Racing
👉 129zł na swoich Pit bike`ch

Warto zarezerwować sobie miejscu już teraz, liczba uczestników jest ograniczona! Link do zapisów: ZAPISY


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook