opublikowano 16/05/2018 o godzinie 09:57:15, autor Olga Taraszka

Trening Pit Bike SM już jutro!Zaledwie 3 dni pozostały do I Rundy Pucharu Polski Pit Bike SM! To najwyższa pora, by dopiąć wszystko na ostatni guzik - zapoznać się z torem i przygotować sprzęt na zawody.


Ten, który wysnuł maksymę „trening czyni mistrza”, z pewnością wiedział, co mówi. Dlatego też najlepszym testem, przed inauguracją sezonu SM, będzie trening Pit Bike SM, który już jutro na Kartodromie w Bydgoszczy. Zaplanowany jest on w godz. 15:00-18:30. Członkowie MX Otopit Toruń (do 21 roku życia) wjeżdżają za darmo. Koszt udziału w treningu dla pozostałych uczestników to 50 zł. Przypominamy, że obowiązują ciche tłumiki! Tor Kartodrom Bydgoszcz znajduje się, przy ul. Fordońskiej 116!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook