opublikowano 29/01/2019 o godzinie 16:06:33, autor Olga Taraszka

Testy w Hiszpanii zakończone! Nasi zawodnicy są już w Polsce


Za Michałem Budziaszkiem, Mateuszem Hulewiczem i Mateuszem Oślakiem niezwykle intensywny czas. Wszyscy trzej zawodnicy w ostatnich dniach trenowali w Almerii i Kartagenie, na popularnych hiszpańskich torach. Stawką niezmiennie jest dołączenie do zespołu wyścigowego Wójcik Racing Team.Przedwczoraj dla młodych zawodników zakończył się etap treningów w Kartagenie. Tor Cirtcuito de Cartagena słynie z tego, że jest wymagający i dość techniczny, dlatego tym bardziej cieszą głosy, że uczestnicy testów do Wójcik Racing Team poradzili sobie na nim bardzo dobrze. -Tor w Kartagenie to bardzo ładny obiekt – zauważa Mateusz Hulewicz. -Jest on nieco krótszy, niż ten w Almerii. Na pewno ma więcej ciaśniejszych i wolniejszych zakrętów, przez co jest bardziej techniczny. Mi osobiście jeździło się na nim super. Podbnie, jak w Almerii, na torze w Kartagenie panowała świetna atmosfera! Starsi koledzy pomagali poprawić tor jazdy, by urwać jeszcze trochę z czasu okrążenia. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować zespołowi Wójcik Racing Team za wspaniałe testy, które na pewno zapamiętam do końca życia – dodaje.

W Kartagenie nasi koledzy spędzili dwa dni. Każdy z nich, pomimo tego, że został rzucony na głęboką wodę, zaprezentował się z bardzo dobrej strony. -Tor w Cartagenie był naprawdę mega techniczny! Szybkie, ciasne i długie zakręty, to zdecydowanie to, co go wyróżnia – opowiada Mateusz Oślak. –Od drugiego dnia, nieco mocniej wiało, więc od trzeciej sesji nie daliśmy rady poprawić swoich czasów. Pomimo tego jestem bardzo zadowolony! Przy okazji, dzięki uprzejmości koleżanki z boksu Ani mogłem też przetestować Yamahe R6, z czego się niezmiernie cieszę – dodaje.

Przypomnijmy, że Michał Budziaszek i Mateusz Hulewicz to zwycięzcy swoich klas w Pucharze Polski Pit Bike SM 2018, których do testów w Hiszpanii wytypował Marek Szkopek. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszych kolegów i trzymamy za nich mocno kciuki.

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook