opublikowano 12/02/2020 o godzinie 16:46:43, autor Olga Taraszka

Team Oleje Klimowicz Racing zgłasza gotowość na sezon 2020
Tosia Rogalska, Bartosz Derek i Patryk Markwitz, startujący w klasie STOCK 90 to skład młodego zespołu – Oleje Klimowicz Racing Team. O planach treningowych i celach na sezon 2020 opowiada Andrzej Klimowicz, właściciel firmy i Karol Rogalski, manager teamu.-Nasza firma w roku 2019 zdecydowała się na stworzenie grupy sportowej o nazwie OLEJE KLIMOWICZ RACING TEAM – mówi Karol Rogalski.
 


Sport, a w szczególności sporty motorowe zawsze nam towarzyszyły, dlatego podjęliśmy decyzję o stworzeniu własnego teamu sportowego.


-Chcemy, aby marka NESTE, jak i firma OLEJE KLIMOICZ była kojarzona ze sportowym duchem. Tworząc nasz team chcemy dać wsparcie i pomoc młodym ludziom w realizacji ich pasji i rozwoju w sporcie – dodaje. Oferta firmy Oleje Klimowicz obejmuje sprzedaż olejów hydraulicznych, przemysłowych, samochodowych oraz środków smarnych, płynów technicznych i chemikaliów dedykowanych dla przemysłu, rolnictwa i motoryzacji. Treningi prowadzimy w Chojnicach, a teraz w lutym mamy zgrupowanie w Hiszpanii -Proponowane przez nas produkty mają na celu dostarczenie klientowi nowoczesnego oleju, który spełnia wyszukane wymagania techniczne oraz normy ekologiczne – zapewnia Karol Rogalski. -Oleje Neste chronią urządzenia przed zużyciem, wydłużają okresy wymiany oleju i jednocześnie zmniejszają zużycie paliwa – dodaje.

Oprócz jazdy na asfalcie Antosia, Bartek i Patryk szkolą się, także w jeździe off-road. - Treningi prowadzą instruktorzy Cross Akademi z Tucholi, a jazda odbywa sie na torach w Tucholi i Cekcynie – opowiada Karol Rogalski. -Są to tory, które posiadają trasy do jazdy motocyklami Pitbike –dodaje. Choć team Oleje Klimowicz Racing powstał zaledwie rok temu, to już teraz jego członkowie mają ambitne plany na następny sezon.

-To jest młody team startujemy małymi krokami, ale konsekwentnie i z pozytywną wizją na przyszłość – zapewnia Karol Rogalski. -Aby wszystko zagrało grupę muszą tworzyć osoby, które bawią się motosportem, rodzice przekazują pozytywny przekaz dla swoich dzieci i rodzi się wspólna pasja do rywalizacji w zawodach. „Nasze dzieci” - mówię to w imieniu rodziców z OKRT, którzy spotykają się poza torem i wspólnie spędzają czas na zabawie - dodaje. 


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook