opublikowano 17/01/2019 o godzinie 17:16:52, autor Olga Taraszka

Tam się jeździ zimą! Robimy przegląd torów

Cały czas przypominamy o tym, że zima to, także dobry moment, żeby rozpocząć swoją przygodę z pit bike. Alternatyw jest wiele, wystarczy wybrać najlepszą dla siebie!YCF ARENA

Hala czynna jest w środy i niedziele. W tygodniu, w godzinach 16-19:00, a w weekendy 11-17:00. YCF Arena w Bielczynach to pierwsza taka kryta hala off-road w Polsce, która stworzona została z myślą o motocyklach typu pit bike. Zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści mogą być usatysfakcjonowani z jakości tego obiektu. Halę przetestowali już między innymi: wicemistrz świata na żużlu Patryk Dudek Duzers Team, mistrz Polski i Europy w wyścigach motocyklowych Marek Szkopek Micro #33, zdobywca Pucharu Polski i Europy 300 cc Daniel Blin #222, mistrz Polski na żużlu Szymon Woźniak Racing, żużlowcy Falubaz Zielona Góra: Kacper Gomólski i Zengi Racing - Grzegorz Zengota #29.
 


Cennik:
30 zł – wjazd jednorazowy
100 zł – karnet pięciu wjazdów

Adres: Bielczyny 10
Szczegóły: Facebook YCF Arena

SKW Racing Park
Jazdy na torze odbywają się codziennie. Koszt jazd wynosi 140 zł/55 min. ciągłej jazdy bez sesji, 2x55 min. to koszt 250 zł. Dla zawodników z własnym pit bike`kiem aktualna cena to 40zł/55 min. Na torze gokartowym SKW Racing Park, można spotkać między innymi zawodników Katanka Young Team! Zobaczcie sami, jak śmiga nowa grupa, która przygotowuje się do sezonu 2019!
 

Adres: ul. Fieldorfa Nila 7, Skawina(ok. 20min. od centrum Krakowa)
Szczegóły: Facebook: SKW Racing Park lub e-mail: biuro@skw-racingpark.pl

Tor kartingowy Canpol Extreme
Dobrą alternatywą są, także odwiedziny na Torze kartingowym Canpol Etreme. Trening trwa tam zazwyczaj 3 godziny, a jego koszt uzależniony jest od ilości chętnych:
60 zł - 6 osób,
50zł - 7-9 osób,
40zł - 10 i więcej.
Na miejscu w zależności od liczby osób i stopnia zaawansowania następuje podział na grupy.Dla chętnych nieposiadających własnego pit bike`a istnieje możliwość wynajęcia motocykla na miejscu. Cena wynajmu to 240 zł. W kwocie tej zawarta jest opłata za tor i paliwo. Warto pamiętać, że pita można wynająć maksymalnie na dwie osoby.
Adres: ul. Bytowska (koło Lidla), Chojnice
Szczegóły: Facebook: Motokarton
Informacje o bieżących treningach: http://pitbike24.pl/n/noworoczny-rozklad-jazdy-na-canpol-extreme-chojnice

Pitbike Satori Racing na torze DrivePosition
Jazdę na pit bike, pod okiem doświadczonych instruktorów i zawodników można także trenować na torze kartingowym DrivePosition. Ilość uczestników jest ograniczona i obowiązuje wcześniejsza telefoniczna rezerwacja pitów pod nr tel. 502098955. Trening odbywa się na PitBike MRF 140cc. -Treningi dedykowane są dla wszystkich, którzy chcą rozwijać i doskonalić swoje umiejętności jazdy na motocyklu – przekonuje Konrad Stawicki. -Trenujemy zarówno początkujących, jak i zawodników odnoszących sukcesy w wyścigach motocyklowych. Nie bez powodu w naszej nazwie znalazło się słowo „racing” – dodaje. Cena za 1 godz. jazdy po torze z podziałem na sesje po 4x/15 min. to 180pln. Obowiązkowy jest strój motocyklowy z ochraniaczami, dozwolona jest też odzież tekstylna.
Adres: ul. Graniczna 15, Sękocin Stary
Szczegóły: Facebook Pit bike Satori Racing.

Gokart Arena Łódź
Gokart Arena Łódź to ciekawy tor o zróżnicowanej charakterystyce i jednocześnie kolejna miejscówka, gdzie można pośmigać zimą. Tor wymaga wcześniejszej rezerwacji pod adresem:
kontakt@gokartarena.pl. Dostępność toru, można sprawdzić na stronie: www.gokartarena.pl/kalendarz
Adres: ul. Smugowa 19

Racing Kart – tor gokartowy
Racing Kart to kolejny nowoczesny to gokartowy, na którym można trenować jazdę pit bike! Czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 15-22:00 oraz w weekend w godz. 11-22:00. Koszt wynajmu toru dla zorganizowanej grupy to 330 zł/ 30 min. Zobaczcie, jak trenuje na wspomnianym torze ekipa z Roszak Racing!

 Adres: Sulechów 108A (w nawigacji należy wpisać Sulechów 22)
Szczegóły: należy kontaktować się pod numerem tel. 798-30-40-60 lub wysłać e-mail, pod adres biuro@racingkart.pl

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook