opublikowano 03/04/2019 o godzinie 10:24:14, autor Olga Taraszka

Szkolenie z Marcinem Wójcikiem na torze Głażewo!

 Jesteś początkujący? Chcesz zacząć, ale nie wiesz jak? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Trening z Marcinem Wójcikiem to świetna okazja do tego, by od podstaw poznać pit bike, nabrać właściwych nawyków na torze i w pełni cieszyć się jazdą!


Już w najbliższą sobotę 6 kwietnia Marcin Wójcik ponownie zawita na tor w Głażewie! Mowa o szkoleniu, które skierowane jest, zarówno do tych, którzy mają już doświadczenie z pit bike, jak i tych którzy stawiają swoje pierwsze kroki na małych motocyklach.Marcin Wójcik to osoba, której miłośnikom motocrossu z pewnością przedstawiać nie trzeba. Obecnie znany jest, jako trener motocrossu i kadry narodowej w tej dyscyplinie. W przeszłości startował, także jako zawodnik. W wolnym czasie chętnie przyjeżdża do Głażewa i bierze udział w Pit Bike Cup. Dla wielu zawodników to doskonała szansa, by zyskać nowe doświadczenie i nabrać cennych umiejętności, podczas jazdy. ​​​​​​​
 


HARMONOGRAM SZKOLENIA

Blok dla początkujących 10:00-12:30

 
Jazdy testowe
Jeżeli nie macie jeszcze pit bike, a weźmiecie udział w porannym szkoleniu, czeka na Was niespodzianka. Dla wszystkich uczestników do czternastego roku życia odbędą się jazdy testowe na pit bike. Bezpłatnie będzie można spróbować jazdy w terenie.
Jazdy testowe 12:30-14:00
Szkolenie dla zawodników
Ostatni punkt programu to szkolenie dla zawodników, którzy posiadają licencje pit bike. Tradycyjnie możecie liczyć na dużą dawkę wiedzy, którą przekaże trener w wyselekcjonowanych podgrupach. Koszt dla zawodników powyżej 21. roku życia lub bez licencji zawodniczej to 50 zł. Poniżej tego wieku udział bezpłatny.
Szkolenie: start 14:00
Potwierdzenie udziału sms na nr: 661 746 745
z podaniem imienia, nazwiska, wieku i motocykla 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook