opublikowano 04/12/2019 o godzinie 22:35:07, autor Olga Taraszka

Szkolenie pit bike dla dorosłych
To już kolejne szkolenie dla dorosłych organizowane, przez motoszkołę Katanka. Tym razem odbędzie się ono 12 grudnia, na torze SKW Racing Park w Skawinie. Tym razem trenerki Monika Jaworska i Magdalena Stankiewicz zapraszają na trzeci poziom szkolenia. Czego się można na nim spodziwać? Przede wszystkim więcej sportowej jazdy. Wszyscy uczestnicy będą ćwiczyć dynamiczną jazdę, a co za tym idzie, jak najpóźniejsze dohamowanie, szybsze wyjścia z zakrętów. Nie zabraknie też pracy nad lepszą pozycją ciała.  Wszystkie osoby, które chcą się zapisać na szkolenie proszone są o dodanie się do wydarzenia i napisanie  wiadomości informującej o chęci wzięcia udziału w wydarzeniu. 

Szkolenie odbędzie się 12 grudnia, na torze SKW Racing Park w Skawinie, w godzinach od 20:30-22:30. 

Jest to poziom III, skierowany dla osób, które były na poprzednich szkoleniach, oraz tych, którzy chcądoszlifować pewne elementy.  Ilość miejsc jest ograniczona i wynosi 14.  Cena szkolenia to 250zł z wypożyczonym pitem, a 150zł na własnym sprzęcie. Wymagany jest pełny strój motocyklowy. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook