opublikowano 01/11/2018 o godzinie 11:42:46, autor Olga Taraszka

Szkolenie pit bike dla dorosłych!

Jazdy na pit bike można nauczyć się w każdym wieku! Dowodem na to jest szkolenie pit bike dla dorosłych, które rusza już 8 listopada! Daj sobie szansę, by nabyć nowe umiejętności i przeżyć wyjątkową moto-przygodę! 


Pierwsze spotkanie grupy szkoleniowej odbędzie się w godzinach 18:00-20:00, na torze gokartowym w Skawinie. Szkolenie organizowane jest, przez grupę Katanka - Doskonalenie motocyklowych technik jazdy. Na trening należy przyjechać pół godziny wcześniej, czyli o 17:30, aby się przebrać i załatwić formalności. Cena szkolenia to 300zł (z wynajętym motocyklem), na swoim sprzęcie 200zł. Zapisy odbywają się poprzez wydarzenie na Facebooku. Wszyscy zdecydowani proszeni są o dodanie się, poprzez "wezmę udział". Osoby "zainteresowane" nie są brane pod uwagę. 

Szkolenie odbędzie się jeśli swój udział zadeklaruje minimum 6 osób.

Na listę zostaną zapisane tylko te osoby, które do dn.2.11.2018 wpłacą przelewem zadatek w wysokości 50% ceny szkolenia ( w przypadku jazdy na własnym motocyklu 100zł, w przypadku jazdy na wynajętym sprzęcie 150zł ). Od dn.3.11.2018 w przypadku zmiany decyzji, zadatek nie będzie zwracany. Druga połowa płatna jest na miejscu,w dniu szkolenia, tylko GOTÓWKĄ. Wszystkie osoby zapisane w wydarzeniu otrzymają wiadomość z danymi do przelewu.

Wymagany jest pełny strój motocyklowy. Obojętne czy skóra, czy tekstylia, czy też zbroja i ochraniacze na kolana. 

Uwaga ilość miejsc jest ograniczona i wynosi 12.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook