opublikowano 05/11/2019 o godzinie 16:44:11, autor Olga Taraszka

Szkolenie dla dorosłych z Teamem Katanka
To już ostatnia szansa, by dołączyć do kolejnego szkolenia, pod okiem trenerek: Moniki Jaworskiej i Magdaleny Stankiewicz. Nabliższy trening dla dorosłych zaplanowany został na 14 listopada. Zostały ostatnie miejsca. Jazdy odbędą się na torze gokartowym SKW Racing Park w Skawinie. 


Dla początkujących i dla zaawansowanych 
Trenerki Katanka zaplanowały sezon jesienno-zimowy, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzięki temu, że przewidują one treningi na różnym poziomie zaawansowania wszyscy uczestnicy będę mogli brać udział w zajęciach w sam raz do swoich umiejętności. Jazdy, które planowane są 14 listopada odbędą się na poziomie I. Oznacza to, że jest to trening dla osób, które nie obyły się do tej pory z jazdą na pitbike'u  lub dawno nie miały okazji na nich jeździć. To wydarzenie dla tych, którzy chcą się nauczyć podstaw jazdy na zakrętach oraz pewniej poczuć się za moto-kierownicą.

-Planujemy w tym roku wprowadzić różne poziomy szkoleń jazdy na pit bike, tak aby każdy znalazł u nas coś dla siebie - mówi Monika Jaworska. -Szkolenia będą zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z pit bike'ami jak i dla tych, którzy chcą już tylko szlifować swoje umiejętności. Najbliższych kilka spotkań poświęcimy dla osób, które muszą zaznajomić się z tymi małymi motocyklami, kolejnym etapem będą szkolenia o coraz wyższym poziomie technik jazdy. Każde szkolenie będzie wcześniej opisane, abyście wiedzieli przed zapisaniem się jakie będzie dla Was najbardziej odpowiednie - dodaje.


Zapisy i koszt
Ilość miejsc jest ograniczona i wynosi 12Szkolenie odbędzie się w godzinach 20:30 - 22:30. Na miejscu należy być pół godziny wcześniej, czyli 20:00 aby się przebrać i załatwić formalności.  Wymagany jest pełny strój motocyklowy.

Cena szkolenia to 250zł z wypożyczonym pitem, a 150zł na własnym sprzęcie. Zapisy odbywają się poprzez wydarzenie naFacebooku. Wszyscy zdecydowani proszeni są o dodanie się poprzez "wezmę udział". Osoby " zainteresowane" nie są brane pod uwagę. Od dnia 10.11.2019 ( jeśli będą jeszcze wolne miejsca) cena za szkolenie to 300zł z wypożyczonym pitem i 200 zł na własnym sprzęcie.  Wszystkie osoby zapisane w wydarzeniu otrzymają wiadomość z danymi do przelewu. 

Uwaga!  
Szkolenie jest dla osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności prowadzenia motocykla. Nie jest to szkolenie, na którym uczy się od zera jazdy na dwóch kołach.
 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook