opublikowano 24/12/2018 o godzinie 14:37:05, autor Żaneta Lipińska

Świąteczne życzenia

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliżscy życzy redakcja portalu Pitbike24.pl oraz... 

 

Rodzinnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich zawodników i sympatyków pit bike. Mam nadzieję, że wszyscy spotkamy się w Nowym Roku na torze w Głażewie, podczas szkoleń i zawodów i przy okazji, życzę Wam sukcesów sportowych i radości z realzacji pasji w 2019 roku.

Marcin Wójcik

Mam nadzieję, że wszyscy byli grzeczni i Mikołaj będzie miał dziś ręce pełne roboty. Rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i do zobczenia na torach już w 2019 roku. Mam nadzieję, że nadchodzący sezon będzie jezcze niż poprzedni, a przede wszystkim obfitujacy w same sukcesy.

Marek Szkopek
 

 

Życzę Wam wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najważniejszych Wam osób a w Nowym Roku życzę dużo zwycięstw i zero wywrotek.

Patryk Kosa Kosiniak

Cały MX Otopit Toruń, życzy wspaniałych świąt fanom pit bike w całej Polsce. Mam nadzieję, że mijający rok był dla Was udany, a przyszły będzie jeszcze lepszy. My cały czas pracujemy nad tym, by nasze zawody udoskonalać i robimy to uczywiście dla Was. Do zobaczenia na Torze Głażewo i torach asfaltowych!

Łukasz Pawlikowski

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook