opublikowano 23/03/2020 o godzinie 11:40:49, autor Żaneta Lipińska

Sunday Motors wjeżdża z promo. Ale jazda!

Czy też jesteście tak spragnieni jazdy, jak my! Jak przetrwać ten trudny czas bez zorganizowanych treningów i zawodów? Najlepiej grasując na podwórku, a w takich warunkach najlepiej sprawdzi się flat track!

Nie trzeba zbyt wiele miejsca, co więcej nie trzeba budować toru, ani szukać asfaltowych placów. Najprostrzy przepis na trenigi pełne adrenaliny i emocji to właśnie jazda na flat tracku. To nie tylko alternatywa dla miłośników czarnego sportu i jazdy po owalu, ale także dysyplina uzupełniająca dla zawodników innych odmian pit bike. Zabawa na minimotocyklu flat track to nauka kontroli motocykla i jazda w uślizgu. I przede wszystkim flat track to pomysł dla osób, które po prostu mają ochotę świetnie się pobawić całą rodzinę, bo zapewne z takiego sprzętu skorzysta zarówno syn, jak i tata. Może trzeba zrobić domową rywalizację i sprawdzić, kto lepiej radzi sobie w wymyslonej przez Was konkurencji?

Promo od YCF Polska
Importer motocykli Sunday Motors przygotował dla Was świetną promocję i nieźle obniżył ceny swoich produktów. Możecie zaoszczędzić nawet 2 tysiące! Szczegóły na stronie importera: https://ycf-riding.pl/news/promocja-na-mini-flat-track-od-sunday Jeżeli potrzebujecie więcej szczegółów, kontaktujcie się bezposrednio z Pitbike.pl, gdzie eksperci powiedzą Wam więcej. Bezpośrednio możecie dzwonić na telefon: 563000190


Więcej o Sunday Motors:
Ten styl jazdy w dużej miere rozpromowali zawodnicy MotoGP. Szalenie popularny w Stanach Zjednoczonych i wzbudzający coraz większe zainteresowanie na polskim gruncie Flat Track, teraz dostępny będzie na wyciągnięcie ręki. To prawdziwa rewolucja w segmencie minimotocykli. Po kilkunastu latach doświadczenia francuski producent pit bike’ów: YCF, postanowił pod marką Sunday-Motors wypuścić ze swojej taśmy bardzo specyficzny i stylowy produkt przeznaczony do jazdy w uślizgu.

Sunday-Motors oparty został na bardzo dobrze znanych silnikach, wykorzystywanych w pit bike’ach. Do wyboru będą dwie wersje. Podstawowa została wyposażona w niezawodny silnik o pojemności 150 cc (stosowany między innymi w serii YCF Pilot), zaś wersja mocniejsza to również doskonale znany, chociażby z modeli YCF SP3, czterozaworowy silnik Daytona o pojemności 190 cc.

Modele przeznaczone są oczywiście do jazdy na nawierzchni szutrowej, między innymi na torach żużlowych czy miniżużlowych, a więc nie dziwi fakt zastosowania 14 calowych kół z oponami o bieżniku typowym dla dyscypliny Flat Track. Tradycyjne, proste zawieszenie, szeroka kierownica, odpowiedni kąt główki ramy sprawiają, że jazda w uślizgu po owalu będzie niesamowitą przygodą. Tym bardziej, że motocykl nie posiada przedniego hamulca.
Dla zwiększenia bezpieczeństwa zawodników zastosowano zrywkę, która ma za zadanie zgasić silnik w momencie upadku. Zaprezentowane modele w większości zostały oparte na niedrogich częściach wykorzystywanych w pit bike, dzięki czemu koszty eksploatacji pojazdu będą nadal mini.

Trzeba również wspomnieć o nietuzinkowej stylistyce Sunday-Motors. Inspirowany tradycyjnym, amerykańskim wyglądem, na pewno nie zawiedzie swoich odbiorców.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

Warsztat • Łozyska głowki ramy , sztycy
Panowie mam problem bo nie wiem jakie mam dobrać łożyska i oraz bieżnie główki ramy , sztyca ma fi22 mm , rama chyba od Loncin , koła 14" i 12" , może ktoś ma taką sztyce...

YouTube

Facebook