opublikowano 03/04/2018 o godzinie 10:36:05, autor Olga Taraszka

Startują szkolenia off-road z Marcinem Wójcikiem!Już 8 kwietnia, na Torze Głażewo rusza cykl szkoleniowy z trenerem Marcinem Wójcikiem! Treningi skierowane są zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Ilość miejsc ograniczona!


Marcin Wójcik już w zeszłym roku gościł, w roli trenera na Torze w Głażewie. Warto podkreślić, że jako zawodnik kilka razy zdobył on tytuł indywidualnego, zespołowego i drużynowego Mistrza Polski. W latach 2008-2011 współpracował on z klubem KM Cross Lublin, a w latach 2006-2011 pełnił funkcję koordynatora Kadry Narodowej w motocrossie.

Jeśli chodzi o koszt udziału w szkoleniu, to w przypadku grupy do 21, członkowie grupy MX Otopit Toruń jadą bezpłatnie, a dla osób z poza klubu koszt wynosi 100 zł. Z kolei w grupie powyżej 21 lat – członkowie MX Otopit Toruń płacą 50 zł, a chętni spoza klubu 100zł. Młodzież do 21 lat będzie trenować w dwóch grupach, w zależności od stopnia zaawansowania. W przypadku niekorzystnej pogody szkolenie odbędzie się na krytym torze off-roadowym YCF Arena w Bielczynach.


Zapisy: Grupa Otopit


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook