opublikowano 14/10/2019 o godzinie 07:24:40, autor Olga Taraszka

Startują kolejne treningi Pit Bike
Sezon na treningi halowe nabiera coraz większego rozpędu. Wtorki i soboty to dni, kiedy odbywać się będą jazdy na Top Kart Arenie w Piasecznie. Tym razem organizatorem treningów Pit Bike jest RedBike Racing Team. Sezon na treningi z RedBike Racing Team rusza już 19 października. Pierwsze jazdy odbędą się o godz. 9:00 we współpracy z SIL Academy (pod tym adresem, należy się odzywać w kwestii treningów dla dzieci i młodzieży: https://www.facebook.com/SIL-Academy-115662969804117/ ). Tor TOP KART ARENA znajduje się w Piasecznie, przy Puławskiej 38/40.

W treningu można wziąć udział na własłnym motocyklu lub wypożyczyć sprzęt na miejscu. Wymagane ciche wydechy oraz zabezpieczenie zlewkami.

Podczas treningu uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, według poziomu zaawansowania. Na torze będzie obecny instruktor doskonalenia techniki jazdy, poszczególne sesje poświęcone są wybranym zagadnieniom techniki jazdy.

Spotkania pod okiem RedBike Racing Team, skierowane są do tych, którzy w szczególności chcą nabrać dobrych nawyków na motocyklu, wyrobić pewność siebie na zakrętać, popracować nad pracą gazem oraz kontrolować uślizgi. 

Koszt treningu to 200 zł na wypożyczonym motocyklu, 100 zł na swoim. W planie przewidziano 4 sesje 15 minutowe. Zapisy odbywają się, pod numerem telefonu: 512535110 Paweł Lech lub przez FB Redbike Racing Team.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook