opublikowano 05/08/2018 o godzinie 10:45:58, autor Olga Taraszka

Sprawdzamy, co słychać w Cekcynie!Od tego roku na pit bike`owej mapie Polski pojawił się też Cekcyn! W maju odbyły się tam pierwsze otwarte zawody – sprawdzamy, jakie zamiany zaszły od tego momentu i co będzie się tam działo w najbliższym czasie.


-Pomysł na zorganizowanie pierwszych otwartych wyścigów powstał już w zeszłym roku – wspomina Karol Rogalski. - Zawody przygotowaliśmy rodzinnie - razem z żoną, synem i córeczką. Wspólnymi siłami udało nam się stworzyć odpowiedni plan organizacyjny i zadbać o tor, motory, zawodników, całe zabezpieczenie i logistykę – dodaje. Na chwilę obecną tor ma już kilku stałych zawodników, którzy chętnie wybierają się tam na treningi. Coraz większe zainteresowanie pit bike w regionie sprawia, że we wrześniu możemy spodziewać się tam kolejnych wyścigów dla małych motocykli. -Obecnie mamy już kilku stałych bywalców – przyznaje Karol Rogalski. -Jest to między innymi Maksymilian Pawełczak , Oliwier Kaźmierski , czy Kuba Bombolewski. Nasze plany na przyszłość, co do pit bike uzależnione są od zainteresowania, jakim będzie cieszył się tor. Na pewno już we wrześniu wraz z Cobra Team Academy będziemy organizować zawody dla mx50 i wtedy też zrobimy wyścigi dla małych motocykli. W ostatnim czasie wprowadziliśmy też kilka zmian w ułożeniu toru, dzięki czemu podczas opadów tor zawsze zostaje suchy, jest ułożony na zboczu i woda szybko się odprowadza. W przyszłości na pewno dalej będziemy pracować nad infrastrukturą toru – dodaje.


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook