opublikowano 07/03/2018 o godzinie 22:37:10, autor Olga

Sprawdź się w sezonie w Cross Country!Cross Country, czyli Mistrzostwa Cross Country Pomorza Zachodniego dla pit bike`ów, są to zawody dwudniowe organizowane w całej strefie Pomorza Zachodniego. W zeszłym roku odbywały się one, w takich miastach jak - Wronki, Czaplinek, Kalisz Pomorski, Mielno oraz Mirosławiec. Wielu zawodników to właśnie Cross Country, wymienia jako ulubioną formę rywalizacji. Pytamy – dlaczego!


Piotr Młynarczyk #432 -Cross country to przede wszystkim świetna zabawa i okazja do podniesienia swoich umiejętności. Zróżnicowane tory pozwalają poznać nie tylko, jak zachowuje się motocykl, ale także my sami, mierząc się w ekstremalnych sytuacjach. W tym miejscu najbardziej wspominam tor w Mielnie na plaży i w Czaplinku w deszczu na błocie, gdzie mieliśmy prawdziwy test wytrzymałości! Pity ten egzamin zdały doskonale, co tylko potwierdza, że świetnie nadają się na każdy rodzaj nawierzchni.

Daria Leba #15 -Cross country jest moją ulubioną forma zawodów, ponieważ podchodzę do tego bez stresu i na totalnym luzie! Na takich torach ćwiczymy swoją wytrzymałość, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Najlepiej wspominam tor w Mirosławcu oraz w Kaliszu Pomorskim.Jakub Kiliszek #16 -Cross country to idealna forma zawodów, dzięki której można przygotować się do startów w Głażewie. Pół godzinny wyścig daje w kość. Moc motocykla nie jest o tyle ważna, co kondycja zawodnika. Najlepiej wspominam tor w Kaliszu Pomorskim. Na nim było wszystko, co kocha się w off road, czyli błoto, strome podjazdy, piasek, kilka prostych i dość spore hopki!

Kamil Zima #295 -Z mojego doświadczenia cykl Cross country jest dla osób, które są wytrwałe i mają dobrą kondycję. Jazda w tak długim czasie jest nie lada wyzwaniem, ponieważ tory są naprawdę wymagające! W tej formie zawodów mam zamiar startować już 3 sezon, gdyż bardzo mi się ona podoba.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook