opublikowano 28/04/2018 o godzinie 22:11:38, autor Oliwia Rosińska

Skołowana z wyboru - wyprawka na zawodyDzisiaj opowiem Wam, co zabieram zawsze ze sobą na zawody
! Niezbędny jest oczywiście Pit Bike haha, (ale to pewnie się domyślacieJ) Teraz jednak do rzeczy!

W moim przypadku, jeżdżąc na asfalcie, muszę zabierać ze sobą: ochraniacze, skórę, kask, rękawice, gogle, mate i buty. Wydaje mi się, że to jest najbardziej potrzebne do startu. Oprócz ubioru trzeba również zaopatrzyć się w różnego rodzaju narzędzia i oczywiście transport. Mnie na wszystkie zawody wozi mój ukochany tato, któremu bardzo dziękuję, że wytrwał w tych trudnych początkach i mamie, która w miarę możliwości też z nami jeździła ! Dla mnie na zawodach bardzo ważni są rodzice, którzy mnie wspierają. Nie wyobrażam sobie pojechać na zawody bez nich. To chyba tyle z tych najważniejszych czynników. Pozdrawiam i do zobaczenia na starcie!


Oliwia #253


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook