opublikowano 13/04/2018 o godzinie 08:42:18, autor Oliwia Rosińska

Skołowana z wyboru - przygotowania do sezonuTym razem opowiem Wam, jak wyglądają moje przygotowania do nadchodzącego sezonu 2018, oraz jak godzę starty na pit bike ze szkołą…


Moje przygotowania do sezonu były niestety troszeczkę ograniczone, ponieważ staraliśmy się wyleczyć kontuzje, której doznałam w zeszłym sezonie. Lecz mimo to: byliśmy na dwóch treningach na hali w Chojnicach (na 2 treningu miałam kolizję, która również daje znaki). Odwiedziliśmy również YCF Arenę, na którą serdecznie zapraszam! Oprócz jazd na picie starałam się biegać, aby utrzymać kondycję oraz wykonywałam drobne ćwiczenia wzmacniające mięśnie. I teraz pojawia się pytanie: „Jak godzisz starty ze szkołą?!". Dobre pytanie. Faktycznie, w sezonie nie jest to dla mnie zbyt proste, ale wiadomo, że każdy inaczej to odczuwa. Nie ukrywam, że jest mi niekiedy trudno, lecz staram się, aby oceny w szkole były przyzwoite. Myślę, że jestem dość dobrze przygotowana na sezon, a tym bardziej na pierwsze zawody!

Oliwia #253


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook