opublikowano 21/04/2018 o godzinie 09:41:54, autor Oliwia Rosińska

Skołowana z wyboru - plany startowe na sezon 2018!Dzisiaj będzie krótko, ale konkretnie, ponieważ nie chcę jeszcze wszystkiego zdradzać… Wracając jednak do tematu! Tym razem opowiem Wam o moich planach startowych na sezon 2018!

Nie ukrywam, że w tym roku postawiłam sobie kilka celi oraz planów do zrealizowania. Na pewno chcę wystartować we wszystkich rundach Pucharu Polski Pit Bike Supermoto oraz oczywiście przejechać cało i zdrowo sezon. Zdradzę również, że bardzo podobała mi się ostatnia runda w Głażewie, więc wszystko możliwe, że zdecyduję się wystartować, przynajmniej w jednej z rund (jako, totalna amatorka, więc trzymajcie kciuki!). A wracając do asfaltu to oczywiste, że chciałabym urywać kolejne sekundy… być szybsza …i przede wszystkim się rozwijać! W trakcie sezonu na bieżąco będę Wam relacjonować moje postępy, pozdrawiam!

Oliwia #253

Facebook Oliwia Rosińska #253


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook