opublikowano 05/04/2018 o godzinie 22:57:08, autor Oliwia Rosińska

Skołowana z wyboru - od czego wszystko się zaczęłoDzisiaj podzielę się z Wami moją pasją do pit bike`ów! Tak jak już wspominałam we wcześniejszych wypowiedziach na pitbike24.pl, motoryzacją interesuje się, od kiedy tylko pamiętam, natomiast same „pity” pojawiły się w moim życiu, tak naprawdę przypadkiem…


Wszystko zaczęło się od wystawy pitów na jednym z festynów, gdzie zobaczyliśmy razem z tatą, czym tak naprawdę jest pit bike. Kilka dni po tym pokazie pojechaliśmy na wypożyczalnię do Głażewa (na którą, przy okazji serdecznie zapraszam!) i jak to się mówi... zaraziłam się! W krótkim czasie, jeszcze bardziej pochłonął mnie ten cudowny sport! Pewnego dnia wchodząc do domu, czekała tam na mnie niespodzianka, o której absolutnie nie wiedziałam. Mianowicie był to Pit Bike 140 RC, który jest w moim sercu do teraz i to właśnie na nim, na dzień dzisiejszy staram się rozwijać. W chwili, gdy go zobaczyłam, nie mogłam powstrzymać łez szczęścia… Mam ogromną nadzieję, że w nadchodzącym sezonie więcej kobiet i nie tylko zasiądzie na pity i rozpocznie swoją, jakże wspaniałą przygodę! Uważam, że kobiety jak najbardziej nadają się do startów na pit bike`u, więc już dziś zapraszam na wypożyczalnię!


Oliwia #253 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook