opublikowano 12/03/2018 o godzinie 08:41:48, autor Piotr Gurgul

Sezon Cross Country Pit Bike rozpoczęty – relacja zawodnika!W niedzielę 11.03.2018r., w Biskupicach Radłowskich odbyła się pierwsza runda Cross Country Pit Bike. Postanowiłem wziąć w niej udział. Pogoda zapowiadała się naprawdę wyśmienicie i jak się potem okazało – taka też była.O godzinie 8:00 wyjechaliśmy, a 30 minut później byliśmy już na miejscu. Po zapisaniu się i rozgrzaniu motocykli ruszyliśmy na okrążenie zapoznawcze. Okazało się, że na torze w wielu miejscach jest bardzo grząskie błoto po topniejącym śniegu, ale w niczym nam to nie przeszkadzało. Tor był bardzo techniczny i wymagający od zawodnika 100% skupienia. Riderzy naprawdę pokazali klasę. W kategorii Senior bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Wisz "Mati", na drugim miejscu uplasował się Zielonka Mariusz, a i mi udało wskoczyć się na pudło, zajmując trzecią pozycję! Z kolei w klasie junior najlepszy okazał się Jakub Bolek, drugi natomiast był Arkadiusz Bańbor, a zaraz za nim jego brat Bartosz. 15 Kwietnia odbędzie się druga runda Cross Country dla Pit Bike'ów w Nidzie koło Busko Zdrój, nie może Cię tam zabraknąć!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook