opublikowano 02/07/2019 o godzinie 11:01:53, autor Olga Taraszka

Sebastian Stach: "Szykuje się ciekawa runda"Do trzeciej odsłony rywalizacji na asfalcie zostały już zaledwie 4 dni! Gotowość do startu potwierdza już Sebastian Stach #21, który obecnie zajmuje 2. miejsce w klasie STOCK 150!Póki co wszystko idzie zgodnie z planem?
Sebastian Stach:
Tak, jak na razie wszystko idzie zgodnie z określonym planem. W moim przypadku jest to gromadzenie punktów, jak poprzedni sezon pokazał było szybko i ryzykownie, przez co nie ukończyłem trzech wyścigów, co odbiło się na klasyfikacji końcowej. Teraz poprawiam błędy i jeszcze was zaskoczę!

No właśnie, to już Twój kolejny sezon z Pucharem Polski Pit Bike SM. Jednym słowem zdobyte doświadczenie pomaga...
Sebastian:
Zdecydowanie tak. Tym bardziej, że poziom z rundy na rundę jest coraz wyższy, co potwierdzają czasy i liczba uczestników. Od czynnych zawodników, po kompletnych amatorów. Myślę że zawody pit bike, to ogólnie świetna zabawa oraz duży test dla zawodników.Jesteś zwolennikiem nowej formuły zawodów i podziału na grupy Rookie, Pro i Elite?
Sebastian:
Myślę że tak. Na pewno nowa formuła zmniejszyła ilość dubli w trakcie wyścigów, a także sprawiło to, że zawodnicy jadący takim samym tempem mogą w większej grupie powalczyć. Fajnie to wpłynęło na widowisko i zgromadzoną na torze publiczność.

Już niedługo widzimy się w Radomiu, jak oceniasz ten tor?
Sebastian: 
Tor Radom, to bardzo specyficzny tor, jak na razie odbyłem tam tylko jeden poważny trening, gdzie mogłem poznać obiekt który jest szybki, z jednym mocnym nawrotem. Reszta to full gaz i praktycznie nie dotykamy dźwigni hamulca. Szykuje się ciekawa runda,na której pojawię się z moim teamem Roszak Racing, który serdecznie pozdrawiam!

Dzięki bardzo i powodzenia w sobotę.
Sebastian:
Dziękuję!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook