opublikowano 06/11/2018 o godzinie 20:38:13, autor Olga Taraszka

Ruszyły zapisy na Wielką Galę Pit Bike!


Już 7 grudnia, o godz. 19 odbędzie się uroczyste podsumowanie sezonu pit bike 2018! Wstęp na wydarzenie jest wolny, liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy!

Potwierdzenia udziału w Gali, należy dokonać pod numerem +48 661 746 745 lub za pośrednictwem adresu e-mail: otopit@otopit.pl. W treści wiadomości należy umieścić: imię, nazwisko, liczbę osób, które wezmą udział w Gali i w bankiecie).

Po Gali tradycyjnie już zaplanowany jest bankiet.  Odbędzie się  on w restauracji Hole in One, koszt udziału to 150 zł/ os.: kolacja, przekąski, napoje, alkohol, dj i zabawa taneczna.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook