opublikowano 24/03/2019 o godzinie 17:37:25, autor Olga Taraszka

Ruszają regularne treningi na Awix Arenie w Toruniu!
Już za tydzień rusza cykl regularnych treningów na Awix Racing Arenie w Toruniu! Co drugi poniedziałek, w godzinach popołudniowych tor będzie udostępniony dla pit bike i motocykli. Zważając na to, że odbędzie się na nim runda rozgrzewkowa oraz druga odsłona zmagań w ramach Pucharu Polski Pit Bike SM z pewnością warto rozjeździć się na tym obiekcie!W trakcie treningów zostaną utworze grupy pit bike i motocykle, dlatego bez względu na pojemności, każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwszy trening odbędzie się 1 kwietnia. Każdy kolejny co dwa tygodnie, w każdy nieparzysty poniedziałek.
 

Kwiecień: 1, 15, 29
Maj: 13, 27
Czerwiec: 3, 17

Trening odbywać się będzie w godzinach 15:00-18:00, koszt udziału w treningu to 40 zł.


Dodatkowe treningi
Zaplanowano, także dodatkowe treningi przed zawodami. Pierwszy z nich odbędzie się w piątek 12 kwietnia w godz. 9:00-15:00, tuż przed I rundą Pucharu Polski Pit Bike SM 2019! Drugi trening dla zawodników z całej Polski zorganizowany zostanie w piątek 7 czerwca w godz. 8:00-15:00, przed II rundą Pucharu Polski Pit Bike SM.

O torze
Tor ma długość kilometra i trzydziestu siedmiu metrów, jego szerokość to blisko dziesięć metrów, a na prostej startowej dwanaście. Obiekt posiada charakterystykę techniczną niż szybką, jest to bardzo bezpieczny tor, dodatkowo zabezpieczony bandami z opon. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook