opublikowano 09/03/2019 o godzinie 08:40:43, autor Olga Taraszka

Rozpoczynamy sezon motoryzacyjny z Auto Moto Areną

Szósta edycja najpopularniejszego show motoryzacyjnego w północno-wschodniej Polsce odbędzie się już w dnaich 16-17 marca, w kompleksie wystawienniczym Expo Mazury w Ostródzie. Pojawią się premiery, spotkania z dealerami, gwiazdy świata motoryzacyjnego, strefy pokazowe. Zapraszamy w szczególności do strefy pit bike!W halach Expo Mazury znajdzie się dziewięć stref: Strefa Tuning, Strefa Klasyków, Strefa Wystawców, Strefa samochodów ciężarowych, Strefa Rajdowa, Strefa Silniki i Turbo, Strefa Wrak Race, Strefa Off Road i Car Audio. Wielkie motoryzacyjne show uświetnią gwiazdy takie jak Jarosław Maznas, znany z kanału TVN Turbo, Rafał Jemielita, współprowadzący programu ,,Automaniak”, i YouTuber Kickster. Swoją obecnością zaszczycą nas również Anita Kozłowska, znana prezenterka radiowa, Katarzyna Prokopczuk. właścicielka marki Mint Events oraz legenda motoryzacji z Warmii i Mazur, szef Automobilklubu Warmińskiego Wojciech Fijałkowski . Poprowadzą nie tylko całe targi, ale również panele dyskusyjne na strefach wydarzenia.

Wstęp na wystawę jest płatny (15 złotych bilet jednodniowy w przedsprzedaży na expobilety.pl oraz 20 złotych w kasie targów, karnet w cenach 25/30). Wystawa będzie czynna w godzinach: 10:00-18:00. Zapraszamy w szczególności do strefy pitbike.pl, która zlokalizowana zostanie, przy stanowisku 41. Pojawią się na pewno różne modele marek YCF i MRF. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook