opublikowano 11/08/2018 o godzinie 15:12:22, autor Olga Taraszka

Rozkład jazdy IV rundy Pucharu Polski Pit Bike SM!

Do IV rundy Pucharu Polski Pit Bike SM pozostały już tylko 2 tygodnie! Walka o punkty w generalnej klasyfikacji trwa. Dla wielu zawodników, będzie to kluczowy moment rywalizacji o dominację w całym sezonie!




Harmonogram IV rundy Pucharu Polski Pit Bike SM (26 sierpień)


8:00 – Czynne biuro zawodów

8:00-10:30 – Rejestracja uczestników
8:30-11:00 – Odbiór techniczny
8:30 – Egzamin teoretyczny (Przy biurze zawodów)

9:15 – Trening wolny dla klasy STOCK 90 (12min.)
9:30 – Trening wolny dla klas: STOCK 125, STOCK 150 Junior, Pit ladies (12min.)
9:45 – Trening wolny dla klas: STOCK 150 Pro, SUPER PIT (12 min.)
10:00 – Jazdy pokazowe
10:15 – I trening dla klasy STOCK 90 (12min.)
10:30 – I trening dla klas: STOCK 125, STOCK 150 Junior, Pit ladies (12min.)
10:45 – I trening dla klas: STOCK 150 Pro, SUPER PIT (12 min.)
11:00 – Jazdy pokazowe
11:15 - II trening dla klasy STOCK 90 (12min.)
11:30 – II trening dla klas: STOCK 125, STOCK 150 Junior, Pit ladies (12min.)
11:45 -II trening dla klas: STOCK 150 Pro, SUPER PIT (12 min.)
12:00 – Jazdy pokazowe

12:30 – Odprawa z zawodnikami

13:00 – Wyjazd do I wyścigu klasy STOCK 90 (12 okrążeń)
13:20 - Wyjazd do I wyścigu klas: STOCK 125, STOCK 150 Junior, Pit ladies (14 okrążeń)
13:45 - Wyjazd do I wyścigu klas: STOCK 150 Pro, SUPER PIT (14 okrążeń)
14:05 – Jazdy pokazowe (10min.)
14:20 - Wyjazd do II wyścigu klasy STOCK 90 (12 okrążeń)
14:40 - Wyjazd do II wyścigu klas: STOCK 125, STOCK 150 Junior, Pit ladies (14 okrążeń)
15:05 - Wyjazd do II wyścigu klas: STOCK 150 Pro, SUPER PIT (14 okrążeń)
15:25 – Jazdy pokazowe

15:50 – Ceremonia wręczenia nagród


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook