opublikowano 28/08/2018 o godzinie 20:28:22, autor Olga Taraszka

Rozkład jazdy III rundy Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głażewie!

III runda Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głażewie już w najbliższą niedzielę. Warto zacząć rozgrzewać silniki, gdyż jak zawsze szykuje się emocjonujące, sportowe widowisko! Poniżej podajemy szczegółowy harmonogram zawodów!





8:00 – czynne biuro zawodów

8:30-10:30 – rejestracja uczestników
8:30-11:00 – odbiór techniczny
9:00 – egzamin teoretyczny
10:00–10:15 – I trening dla klasy Stock 90
10:17-10:32 – I trening dla klas: Stock 125, Stock 150 MX, Pit Ladies
10:34-10:49 – I trening dla klasy Stock 150 Pro
10:51-11:06 – I trening dla klasy SuperPit
11:08-11:23 – II trening dla klasy Stock 90
11:25-11:40 – II trening dla klas: Stock 125, Stock 150 MX, Pit Ladies
11:42–11:57 – II trening dla klasy Stock 150 Pro
11:59-12:14 - II trening dla klasy SuperPit

12:30 – Odprawa z zawodnikami

13:00 – wyjazd do I wyścigu klasy Stock 90
13:20 - wyjazd do I wyścigu klas: Stock 125, Stock 150 MX, Pit Ladies
13:45 - wyjazd do I wyścigu klas: Stock 150 Pro i SuperPit
14:10 - wyjazd do I wyścigu AMATOR

PRZERWA TECHNICZNA

15:00- wyjazd do II wyścigu klasy Stock 90
15:20- wyjazd do II wyścigu AMATOR
15:45- wyjazd do II wyścigu klas: Stock 125, Stock 150 MX, Pit Ladies
16:10- wyjazd do II wyścigu klasy Stock 150 Pro i SuperPit
16:50 – ogłoszenie wyników i zakończenie zawodów


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook