opublikowano 06/03/2019 o godzinie 10:26:37, autor Olga Taraszka

Roszak Racing prezentuje swój skład na sezon 2019!

Zawodnicy Roszak Racing potwierdzają swój start w Pucharze Polski Pit Bike SM 2019! W barwach znanego teamu zobaczymy jednak nowe twarze. Sprawdzamy, kto w takim razie pojawi się, podczas pierwszej rundy!Pierwsza runda Pucharu Polski Pit Bike SM odbędzie się 4 maja, doskonałym sprawdzianem formy będzie jednak runda rozgrzewkowa, która już 13 kwietnia w Toruniu. -Cele jakie sobie stawiamy to jechać na 1000% i doskonale się bawić – mówi Wiktor Majchrowski. p Ciężko przepracowaliśmy zimę, jeżdżąc na krytych halach i mamy nadziej, że efekty będzie widać już od 1. rundy – dodaje.

W zeszłym sezonie zawodnicy Roszak Racing pokazali się od mocnej strony. Michał Budziaszek okazał się być bezkonkurencyjny w klasie STOCK 150 PRO, a Sebastian Stach otarł się o podium w klasie Super Pit. W tym roku wspomniani zawodnicy ponownie staną na starcie w barwach Roszak Racing i będą mieli okazję zmierzyć się na debiutujących w Pucharze torach. -Pojawienie się nowych torów jest super pomysłem – mówi Michał Budziaszek. -Dobrze poznawać nowe miejsca. W Starym Kisielinie byłem na treningu, przed Pucharem Polski Pit Bike SM 2018 i bardzo mi się podobało – dodaje. -Jak każdy startujący zawodnik chcę zajmować, jak najlepsze pozycje ścigając się z najlepszymi, stockowym motocyklem – podkreśla Sebastian Stach.

 

W Pucharze Polski Pit Bike SM 2019 zespół Roszak Racing wystawi zawodników klasach:

Stock 125 – Wiktor „Wicher” Majchrowski #150

Stock 150 Junior - Michał „Budziach” Budziaszek #36

Stock 150 Pro – Sebastian Stach „Magneto” #21

Super Pit – „Marino” Mariusz Juszczak #951

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook