opublikowano 27/01/2018 o godzinie 15:15:13, autor Olga

Rodzina Pit Bike powiększyła się o nowego zawodnika!W ubiegłym roku podczas Motoshow w Poznaniu Franek Szkudlarek wygrał Pit Bike YCF Start 125. Od tego czasu upłynęło już kilka miesięcy, dlatego postanowiliśmy sprawdzić… co u niego! Podpytujemy tatę Franka - jak młody radzi sobie na mini crossie i czy rozwija swoją motoryzacyjną pasję. 


- Franek po zdobyciu motocykla od razu rozpoczął naukę jazdy swoim pierwszym spalinowym pojazdem mechanicznym – opowiada Roman Szkudlarek, tata Franka. -Po kilku chaotycznych próbach pod moim nadzorem (ale na szczęście bez upadku!) zaczął samodzielną jazdę po łąkach, nadrzecznych wałach i polnych drogach. Jazda ta była raczej spokojna, ponieważ motocykl okazał się bardzo szybki i zrywny, dlatego bez ograniczenia manetki nie chcieliśmy ryzykować. Do Franka dołączył też brat Filip na swoim KTM-ie i często razem odbywali przejażdżki. Z powodu odległości do najbliższych torów motocyklowych, nie próbowaliśmy jeszcze na nich jazdy,  ale motywacja jest, dlatego wierzę, że wszystko przed Frankiem i na pewno dołączy do wspaniałej rodziny pit bike. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą nagrodę – dodaje.

P.S. Mamy również informacje, że tata Roman również regularnie siada do pit bike (odpuszcza jednak zakładanie manetki) i bawi się rewelacyjnie!

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook