opublikowano 27/01/2018 o godzinie 15:15:13, autor Olga

Rodzina Pit Bike powiększyła się o nowego zawodnika!



W ubiegłym roku podczas Motoshow w Poznaniu Franek Szkudlarek wygrał Pit Bike YCF Start 125. Od tego czasu upłynęło już kilka miesięcy, dlatego postanowiliśmy sprawdzić… co u niego! Podpytujemy tatę Franka - jak młody radzi sobie na mini crossie i czy rozwija swoją motoryzacyjną pasję. 


- Franek po zdobyciu motocykla od razu rozpoczął naukę jazdy swoim pierwszym spalinowym pojazdem mechanicznym – opowiada Roman Szkudlarek, tata Franka. -Po kilku chaotycznych próbach pod moim nadzorem (ale na szczęście bez upadku!) zaczął samodzielną jazdę po łąkach, nadrzecznych wałach i polnych drogach. Jazda ta była raczej spokojna, ponieważ motocykl okazał się bardzo szybki i zrywny, dlatego bez ograniczenia manetki nie chcieliśmy ryzykować. Do Franka dołączył też brat Filip na swoim KTM-ie i często razem odbywali przejażdżki. Z powodu odległości do najbliższych torów motocyklowych, nie próbowaliśmy jeszcze na nich jazdy,  ale motywacja jest, dlatego wierzę, że wszystko przed Frankiem i na pewno dołączy do wspaniałej rodziny pit bike. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą nagrodę – dodaje.

P.S. Mamy również informacje, że tata Roman również regularnie siada do pit bike (odpuszcza jednak zakładanie manetki) i bawi się rewelacyjnie!

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook