opublikowano 21/06/2018 o godzinie 13:03:56, autor Żaneta Lipińska-Patalon

Reporter poszukiwany!

Poszukujemy osób, które chciałyby poszerzyć skład portalu PitBike24.pl Chcesz relacjonować, komentować zawody? Motorsport to Twój żywioł? Aplikuj!

Kochasz świat pit bike i chciałbyś o nim opowiadać? Wejdź do gry i dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy dziennikarza/ komentatora zawodów. Potrafisz pisać, analizować to co dzieje się na torze, masz swoje zdanie? To właśnie Ty! Nieważne ile masz lat i jakie doświadczenie. Liczy się chęć zaangażowania i pasja. Reszty Cię nauczymy. Kilka słów o sobie i ewentualne próbki materiałów (mogą być również media społecznościowe) przesyłajcie na adres: zaneta@otopit.pl


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook