opublikowano 19/02/2019 o godzinie 17:17:07, autor Żaneta Lipińska

Puchar Polski Pit Bike SM na Warsaw Motorcycle Show

Ponad 300 metrów kwadratowych na których zagoszczą pit bike i zawodnicy. W dniach 1-3 marca w Nadarzynie znajdziecie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania.

Jeżeli jesteście zawodnikami, bądź chcecie nimi zostać, koniecznie musicie pojawić się ostatniego dnia targów. 3 marca o godz. 15:00 odbędzie się specjalna konferencja poświęcona tegorocznemu Pucharowi Polski Pit Bike SM.- To idealna okazja, by zadać wszystkie pytania związane z zawodami na asfalcie- mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń. - Na miejscu będą dostępni zarówno organizatorzy, jak i zawodnicy. Będzie można zadawać pytania dotyczące motocykli startujących w pucharze, jak i wymagań formalnych wobec zawodników. Opowiemy o zmianach, jakie pojawiają się w tym sezonie oraz o planach związanych z całym cyklem.
 

Konferencja Pucharu Polski Pit Bike SM odbędzie się na Strefie Dzieci podczas Warsaw Motorcycle Show. Bilety jednodniowe na to wydarzenie kosztują 40 zł za dzień lub 60 zł za dwa dni, bilet ulgowy z legitymacją szkolną- 20 zł. Szczegółowe informacje: www.motorcycleshow.pl


Podczas warszawskich targów przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, będzie można dobrać odpowiedni model pit bike dwóch marek: YCF i MRF, porozmawiać z zawodnikami i rodzicami najmłodszych rajderów. Będzie także goście specjalni, m.in. Dominika Orlik, Daniel Blin, Marek Szkopek, Dawid Zaremba, Zwykła Dziewczynka, Katanka Young Team, Dzikuska.

Śledźcie nasz portal, bo będziemy Was informować o wydarzeniach, jakie przygotowaliśmy podczas targów. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook