opublikowano 15/06/2018 o godzinie 15:03:23, autor Olga Taraszka

Przyjedź na trening SM i ucz się od najlepszych!

Już w przyszłą środę (20 czerwca) odbędzie się trening SM na placu w Lisewie k.Torunia. To sportowe spotkanie będzie doskonałą okazją, by popracować nad swoimi moto-umiejętnościami i nabrać właściwej techniki jazdy!Trening poprowadzi znany zawodnik motosportu - Marek Szkopek! Gościem specjalnym będzie doświadczony trener żużlowców – Jan Ząbik. Udział w treningu jest bezpłatny, obowiązują jedynie zapisy pod mailem: zaneta@otopit.pl

Uwaga!
Pierwszeństwo udziału w treningu mają zawodnicy Pucharu Polski SM. Decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, Puchar Polski (tak lub nie), wiek. Bezpłatne jazdy testowe przewidziane są dla dzieci z gminy Lisewo, w wieku 6-14 lat.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook