opublikowano 18/02/2019 o godzinie 15:04:38, autor Olga Taraszka

Przyjedź i odwiedź strefę pit bike na Warsaw Motorcycle Show!

Warsaw Motorcycle Show, to zdecydowanie największe targi motocyklowe w Polsce! To niepowtarzalne wydarzenie, które jest prawdziwym świętem dla branży motocyklowej. Oprócz premier światowych marek, zaplanowane są wyjątkowe spotkania, wyścigi i pokazy.Już za niespełna dwa tygodnie, w dniach 1-3 marca odbędą się największe targi motocyklowe w Polsce – Warsaw Motorcycle Show. Spotkania z gwiazdami sportów motocyklowych, pokazy stuntu, szkolenia z jazdy na 125-tce to tylko niektóre z atrakcji. Ponadto pojawią się specjalne strefy dla dzieci, kobiet, czy teamów zawodniczych. Nie zabraknie oczywiście, także pit bike i szeregu informacji dotyczących eksploatacji małych motocykli.


Wydarzenie odbędzie się w największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej PTAK WARSAW. Na targi obowiązują specjalne bilety, wstęp dla dzieci do 7 roku życia jest bezpłatny.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook